страшне!
Карантин карантином, а працювати якось треба
Багато кого вірус загнав по домам. Вдома не те, що працювати, але із дивана деколи тяжко піднятись. Так що хтось реально попав... Бореться із всіх сил, щоб заставити себе взятись за справу.

Більше того, особисте і професійне різко стали одним цілим. А межу між ними часто складно поставити. Так що все стало з ніг на голову і до цього якось треба адаптовуватись. Якщо нічого не поміняти, то при таких розкладах піднімається стрес і відома українцям "стурбованість". А так і до депресії недалеко.

За результати неофіційного соціологічного дослідження одного дуже поважного мозгового центра, топ-заняттями для приборкання стресу стали на сьогодні такі.

Фільми, серіали, ютуб...
Із цим всім добром можна протягнути довго.

Алкоголь
Для сомельє і дегустаторів нічого поганого в цьому немає. Головне знову таки мати міру.

Їжа
Літо вирішили скасувати. А холодильнику тепер розбиратись. Він один з небагатьох, який під час карантину перейшов на 24/7.
Доволі серйозний список получився :) А тепер до не дуже хорошого.

Кажуть, що 14% вже втратили роботу через коронавірус. Так що час точно не розслаблятись, а навпаки. Щоб було за інтернет, харчування і всякі напої заплатити як мінімум.

Тому один вище вказаний поважний мозговий центр рекомендує:

Підстрахуйтесь не Пенсійним фондом
Зараз доволі багато безкоштовних курсів відкрили, наприклад, на Coursera. Так що пора пошукати нові чи покращити свої професійні якості.
Зайнятись здоров'ям і спіртом фізкультурою
Як би банально це не звучало, але тут логіка дуже проста. Якщо хворієш, то не заробляєш. Поки інші бідкаються, що кризис наступив, можна навпаки використати можливість і вибігти переможцем.
Не переживайте.

Ось гляньте, що він робить із нами на відеоШукаєш брендоване для компанії чи команди?