Говорити - не мішки носити
Як уберегтись до старості якщо попав у підтримку чи кол-центр
Топ-6 лайфхаків
Доводилось заходити на поверх до відділу підтримки? Знаєте, що їх об’єднує? Шум, звуки вхідних дзвінків і різноманітні розмови. У супорті часто спілкуються з декількома клієнтами одночасно по телефону і в чаті на двох-трьох мовах.

Крім стресу від багатозадачності співробітники періодично відчувають напругу від спілкування із засмученими або розсердженими клієнтами.

У вас може бути, наприклад, 9 позитивних дзвінків чи емейлів, але 1 негативний виводить з себе і все перекреслюється. Поганий настрій на решту дня і навіть вдома гарантовано. Проблема в тому, що негатив чіпляє найбільше. Його пам'ятаєш найбільше всього.

Тому стрес-менеджмент дуже важливий. Якщо стресом не управляти, з часом член команди супорту буде гірше працювати, більше втомлюватися, професійно вигорати і навіть може зловити депресію. Візуально це може виглядати так: дамба це ви, повінь це стрес, тріщина це ваш ліміт, прорвана дамба це капець.
Лайфхаки для супорта, щоб справлятись зі стресом, не вигорати і отримувати радість від роботи?


1. Практикуй частіше "виговоритись" колегам

На курилці чи вечерком в пабі. Як кому підходить.
2. Або краще побути на самоті

І можливо файно виматюкатись, щоб попустило.
3. Провітрюватися і перемикатися на інші завдання
4. Обзавистись антистрес штучками

Коли в процесі неприємної розмови, то хотілось би мати щось під рукою, щось приємне що допоможе зняти напругу. Зжимай, підкидуй, кидай в колег чи об стіну.

Добавлення чайкаболів (антистресових м'ячиків) у стартові набори новим працівникам принесуть ще і користь якщо порівнювати, наприклад, із футболками чи чашками.
5. Регулярно робити перерви
6. Вітамін Е та хороші сніданки кажуть роблять стійкішими до стресу
Спробуєш і
любов з першого мацання