повчально (с)


Користуйся чайкаболом для фізичної терапії


Фізіотерапевти по всьому світу вважають, що антистресові м'ячики є простими у використанні та зручним засобом терапії для людей, які потребують реабілітації рук, зап'ястя чи пальців.


Ви безперечно знаєте, що стрес шкодить вашому здоров'ю, однак знизити почуття стресу - завдання не з простих. Якщо ви живете напруженим життям, можливо, вам не під силу позбутися факторів, які вас хвилюють, і у вас може не залишитися часу на такі заняття, як йога та заняття спортом.


Вас турбує робота? Ви проводите багато часу перед своїм комп'ютером? Чайкабол може допомогти вам заспокоїти м'язову напругу, зняти стрес, посилити приплив крові та запобігти серйозним захворюванням здоров'я. Звучить пафосно, але часто для покращення здорового способу життя багато не треба зусиль і часу. Використовувати чайкабол можна вдома або взяти з собою на роботу або навіть, коли ви йдете на прогулянку чи подорожуєте.


Що таке чайкабол?

Чайкабол - це м'який м'ячик круглої форми, приємний на дотик, який ви можете стиснути в руці. Він має безліч застосувань і переваг, допомагаючи зняти стрес, оскільки він задіює пальці рук і працює по суті як активне заняття спортом.

Чайкабол може допомогти полегшити м'язове напруження за допомогою стискання та розгинання. Це не лише найвигідніший підхід до швидкого та ефективного зняття стресу, але також служить покращенням настрою. Ті люди, які часто використовують чайкаболи, відчувають хорошу зміну по самопочуттю та починають спостерігати за собою зниження рівня власного внутрішнього стресу.


Це може мати сприятливий вплив на план ваших думок і тіла при правильному використанні, незважаючи на те, що основна вправа, яку ви отримуєте від них, знаходиться просто у ваших руках. Крім того, ті люди, яким потрібно нескінченно набирати текст, також можуть отримати приємну перерву між набиранням на клавіатурі.


Переваги чайкабола

Багато хто може запитати, що може зробити один чайкабол, щоб звільнити від постійного відчуття стресу. Насправді, він принесе вам користь різними способами подолання тривоги у вашому житті. І так в чому плюси чайкабола для вас:


 • Знімає напругу

Коли ви стискаєте м'яч, м'язи в руці і зап'ясті стискаються і підтягуються. Коли ви відпускаєте його, ці м'язи заспокоюються, вивільняючи ваше напруження.


 • Стимулює нерви

У руках є багато нервів, які пов'язані з вашим мозку. У момент, коли ти стискаєш чайкабол, нерви в руці активізуються. Таким чином, він стимулює частини вашого мозку, а вивільнення ендорфінів, які справляються зі стресом, покращують настрій та зменшують біль.


 • Відволікає увагу

Граючи з чайкаболомі стискаючи його, може дати вам можливість забути, що вас засмучує, даючи мозку можливість розслабитися на пару хвилин.


 • Запобігає виникненню повторних травм

Такі дії, як набір тексту на комп'ютері, гра на музичних інструментах, а також використання мобільних телефонів, можуть призвести до травм руки або зап'ястя протягом певного періоду. За допомогою чайкабола ви можете зміцнити м'язи на зап'ястях і руках, а також зберегти їх гнучкість, щоб уникнути подібних травм.


Чи справді працюють чайкаболи?

Чайкаболи безумовно працюють, і є докази, що підтверджують це. Коли ви переживаєте, ваш розум має два канали. Сенсорний канал, що включає; зір, звук, дотик і запах. Інший - це інтелектуальний канал, який намагається осягнути те, як ми почуваємось і розміщує це в контексті.


У той момент, коли ваш сенсорний канал заблокований або зайнятий, ваші переживання не такі серйозні або вражаючі, як здається, точка, в якій ви фізично задіяні чимось (наприклад, стискаючи чайкабол), ваш розум не зосереджений навколо того, що хвилює вас. Це причина, що деякі з найкращих засобів, що зменшують стрес, пов'язані з фізичними навантаженнями.


Дослідження показали, що наш мозок поглинає та обробляє велику кількість даних, які потрапляють через наші руки. Саме це робить чайкаболів наскільки переконливими. Під час стискання мячика ваш мозок повинен використовувати багато своїх ресурсів для обробки відчуттів і руху, що надходять з ваших рук. Це означає, що у вас є менше ресурсів, щоб виділити на ваш стрес.


Як користуватися чайкаболом?

Виконання основних вправ за допомогою чайкабола може допомогти зменшити ризик отримання травм, збільшити гнучкість і наростити силу в м'язах зап'ястя, руки і пальця. Це також може бути ефективним для покращення працездатності для щоденних справ або занять спортом, а також реабілітації рук і пальців. Ось правильний спосіб його використання:


Розкачуйте його туди-сюди

 • Покладіть чайкабол на стіл.

 • Котіть чайкабол пальцями до долоні.

 • Утримуйте 3-5 секунд, потім витягніть і напружте пальці протягом 3-5 секунд.

 • Повторіть десять разів обома руками.

Стиснення пальцами

 • Помістіть чайкабол між кінчиком одного пальця і великим пальцем.

 • Натисніть і потримайте 3-5 секунд, після чого розслабтесь.

 • Повторіть десять разів з кожним пальцем, відпочиньте 1 хвилину, потім повторіть з іншою рукою.


Великий палець

 • Помістіть чайкабол в долоню руки.

 • Натисніть його великим пальцем, спрямованим на мізинець і потримайте 3-5 секунд, після чого розслабтесь.

 • Повторіть десять разів, відпочиньте 1 хвилину і повторіть іншою рукою.

Затисніть

 • Покладіть м'яч посередині долоні, тримаючи передпліччя у вертикальному положенні.
 • Натисніть і потримайте 3-5 секунд, після чого розслабтесь.
 • Повторіть десять разів.


Часткове стиснення

 • Затисніть м'яч між великим пальцем і кінчиками пальців.
 • Утримуйте 30-60 секунд.
 • Повторіть десять разів обома руками.
Повне стиснення

 • Тримайте чайкабол в долоні і стискайте його якомога сильніше.
 • Затримуйте 3-5 секунд, а потім розслабтесь
 • Повторіть десять разів, відпочиньте 1 хвилину, а потім повторіть іншою рукою

Шукаєш брендоване для компанії чи команди?