але це не точно

Як легко підвищити продажі в компанії? 

Робота менеджера з продажів - заняття не для людей зі слабкими нервами. Це міцний горішок. Менеджер змушений постійно спілкуватися з людьми, які часто не хочуть говорити, не мають часу, не дуже люб'язні і відмовляють. На перший погляд, багато хто точно не хотів би попасти на таке місце.

З іншої сторони, сейлз менеджера і біздеви є під постійним тиском необхідності придумати вихід на клієнта, закривати продажі і виконувати поставлені цілі. Така фінансова система: це прямо залежить на їх благополуччя і благополуччя їх сімей.

Тому стресостійкість - обов'язкова риса менеджера. А стрес на роботі може зашкалювати. Наприклад, угода, яка зірвалась прям перед закриттям. Чи у випадку початківців, які переживають коли вперше набирають клієнтів чи беруть участь у дзвінках із лідами. А якщо ще і іноземною, то відчуття, що ось-ось вибухнеш від хвилювання. Для більш досвідчених колег, підвищений рівень стресу може навіть призвести до агресивності, що буде негативно розцінено клієнтом.

Грубість чи відмови ранять навіть професіоналів. Зачепивши «за живе», ми вже не думаємо тверезо, а навпаки, нас переповнюють негативні емоції. Просто їх виключити не так і легко.

У той же час оптимальний рівень стресу дозволяє менеджеру вести конструктивний діалог з клієнтом і вести себе на належному рівні. Щоб залишатись задоволененим своєю роботою, не звільнятись і закривати продажі варто не забувати про такі банальні речі.

Заздалегідь готуйтеся до розмови з потенційними клієнтами

Уникайте надмірних очікувань

Продовжуйте регулярно «обробляти» потенційних клієнтів

Тримайме ситуацію під контролем

Коли під час розмови чи прийнятті рішення відчувається емоційна напруга, виникає непереборне бажання зайняти чимось руки. І опинився під рукою чайкабол доведеться як ніколи до речі. Його приємно стискати і він дозволяє переміститись напрузі із голови у м'ячик. А це, в свою чергу, допоможе зосередитися, взяти ситуацію під контроль зняти втому і вийти переможцем.

Кидай об підлогу чи стіну, стукай по столу, мни і стискай чайкабол, сидячи чи ходячи. Варіантів море, щоб перетворити робочі будні в інтерактивність.

Спробуєш і
любов з першого мацання