Іван
Вітаю :) я хотів би розказати детальніше про Чайкабол і як він появився в Україні
Спочатку трішки передісторії
Поштовхом до створення м'ячиків стали дві речі:

(1) навчаючись у США, у мене була медична страховка, якою я двічі скористався. Один із разів був пов'язаний із суттєвою втомою очей, через що почав гірше бачити вночі. Настрашившись, я пішов в медичний студентський центр, де у залі очікувань побачив на столі антистресові м'ячики, які не зважаючи, що були гумовими, виконували свою роль - дозволяли вкоротити час поки чекаєш і переживаєш (синдром "білого халата" таки є).

(2) у мого діда, на жаль, був інсульт, що призвів до часткового паралічу однієї із сторін тіла. Хоча і поступово дідо вертав собі контроль над тілом, але недуга забрала його із часом. Коли уже пройшло декілька років як діда не стало, я порпався на горищі, де найшов медичний м'ячик для відновлення дрібної моторики рук. Його якось переслали родичі для діда. Він уже не був гумовий, більш приємний на дотик, але дорогий (як потім дізнався) якщо порівнювати.

Так я дізнався про м'ячики, що в народі охрестили їх "антистресовими". Пригадую, як спускаючись із горища, в голові закралась думка, що з цього може щось вийти. Що якщо зробити щось середнє: приємне на дотик, корисне і за оптимальну ціну? Взявся за діло!

Чому вирішив спробувати?
Я вернувся в Україну, отримавши ще одну юридичну освіту, але прийняв для себе рішення, що це не моя "сродна праця". Ще в штатах в мене на думці була смілива ідея запустити стартап: щось похоже що робить зараз 3DLOOK, але погодившись із інвестором, що мені ще треба навчатись практики, я поставив на паузу ідею і перейшов в так зване "айті".

Працюючи уже в аутсорс компанії проджект менеджером і трохи бізнес аналітиком (на пів шишечки), я вирішив набратись досвіду через власний пет-проект і пройти від А до Я цикл розвитку продукта.

Ось так і появився Чайкабол, що не побоюсь цього слова, є найприємнішим антистресовим м'ячиком в Україні. А в ході роботи над Чайкаболом зародилась візія не просто продавати м'ячики, а продавати емоції оскільки саме це найперше, що відчувають наші клієнти коли вперше тримають в руках Чайкабол.

Так що таке той чайкабол?

Не хотілось би применшувати значення Чайкабола. Дійсно, тактильність одна із його сильних сторін. Тим не менше, це багатофункціональний антистресовий м'ячик. Небагато речей мають стільки переваг.

Якщо в цілому розбити на окремі блоки по користі, то у нас получиться 5 окремих: емоційний, фізичний, інтелектуальний, лікувальний, ігровий.
Емоційні переваги
піднімає настрій і розслабляє
сприяє психологічному відновленню
допомагає гамувати страх
легкий спосіб відвернути гнів
Фізичні переваги
покращує дрібну моторику дітям (для спорту чи музики)
посилює кровообіг
є певного роду еспандером
зміцнює м'язи кисті, зап'ястя і передпліччя
Розумові переваги
посилює увагу та зосередженість
допомагає входити в "потік" та креативити
використовується під час дзвінків чи важливих зустрічах
стимулює командний брейншторминг
Лікувальні переваги
Ігрові переваги
забавка для дорослих і дітей
підходить для водних пригод (не тоне)
фасилітує групову динаміку
файно кидається (спробуй у парку)
відстрибує, підстрибує об стіну, стіл 
Більше того, під час споглядань за власниками чайкаболів, стали ясні практичні приклади застосувань, що роблять їх роботу простішою. Ось, наприклад, деякі із них можна почитати у нашому блозі:


Мацайте і кайфуйте!

З повагою,
Ваш Іван і файні чайкаболи :)